لطفا صبور باشید..

http://dent8.ir/wp-content/uploads/2017/12/photo_2017-12-18_06-48-01.jpg

دندانپزشکی کودکان بندرعباس

بندرعباس مرکز استان هرمزگان است و یکی از باارزش‌ترین شهرهای جنوبی ایران و بزرگ‌ترین بندر کشور است. ازاین‌رو، کوچندگان فراوانی آن را برای کار و زندگی گزینش می‌کنند.
شهر بندرعباس، در سال هزار و بیست‌وسه ه.ق به‌فرمان شاه‌عباس اول صفوی ساخته شد و پادشاه صفوی نام خود را بر این بندر گذاشت؛ ولی بخش بندرعباس از دید باستانی پیشینه زیادی دارد. بندرعباس در نزدیکی دهکده‌ای به نام «شهرو» واقع‌شده است. در آغاز سده هشتم هجری که نام جزیره کنونی هرمز از جردن به هرموز برگرداندن گردید، نام جردن به «شهرو» و بعدها به گمرو یا گامبرون دگرگونی یافت.
در دوره صفویه، شاه‌عباس اول ابزارگان فراوانی را به بندر گمبرون اختصاص داد و آن بندر را گسترش و رونق بخشید و این شهر بندری را به نام خود بندرعباس نامید.

بندرعباس دارای گنجایش‌های درخور پرداختنی از دید تأسیسات پیشرفته خدماتی، زیربنایی و بازرگانی است. بندرعباس به‌عنوان بزرگ‌ترین درگاه‌ ورودی و خروجی کشور نقش بسیار ارزنده‌ای در روزگار جنگ تحمیلی که بندرگاههای مهم آبادان و خرمشهر مورد دست‌اندازی دشمن قرارگرفته بودند، درزمینهٔ نیازهای وارداتی کشور ایفا نمود. این شهر در فصل مشترک خلیج فارس (شاخاب پارس) و دریای مکران روبروی آبخوست قشم، هرمز و لارک در مسافت نزدیک تنگه راهبردی هرمز واقع‌شده است.

دندانپزشکی کودکان بندرعباس

دندانپزشکی کودکان، بخشی دندان‌پزشکی است که فرایندهایی مثل: تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری‌ دهان و دندان کودکان، معلولان و معلولان ذهنی و شناسایی رابطه آن با سلامت عمومی آنها می‌باشد را شامل می شود.

دندانپزشکی، پیشه‌ای است که باکارهای عملی بر روی بیمار همراه است، بنابراین توانایی ترابرد بیماری‌های عفونی بسان هپاتیت یا ایدز از بیمار به پزشک بسیار فراوان است و دندان‌پزشکان باید همواره به اصول مهار عفونت توجه داشته باشند چون یک کوتاهی یا لغزش می‌تواند برای آن‌ها پیامدهای ناخوشایندی داشته باشد. همچنین یک دندانپزشک باید به‌طور پشت سر هم نرمش و ورزش کند تا دچار کمردرد و پادرد مزمن نشود.

دندانپزشکی کودکان دکتر کتایون متقی با داشتن ظرفیت های خاص و محیط کاملا استریلیزه و ابزار کامل استریل آماده خدمت رسانی به هم شهری های عزیز بندرعباسی است. دندانپزشکی در شهر بندرعباس رشد مطلوبی داشته که این مهم در سلامت دهان و دندان کودکان این مرزوبوم اهمیت بسزایی دارد.

بخش قابل توجهی از خدمات این دندانپزشکی با تخفیف های دوره ای و مناسبتی قابل دریافت است که به این منظور لازم است در کانال تلگرام یا کانال اینستگرام دندانپزشکی کودکان دکتر کتایون متقی در بندرعباس عضو شده و از جدیدترین تخفیف ها برخوردار شوید.


ساعات کاری


همه روزه صبح ها از ساعت:
۹:۳۰ تا ۱ ظهر
همه روزه عصر ها از ساعت:
۴:۳۰ تا ۱۰:۳۰ شب

تماس با ما 

کلیه حقوق برای دندانپزشکی کودکان دکتر کتایون متقی محفوظ می باشد.

telegram
instagram